Zatím o kurzy není zájem, zájemci nám mohou napsat na náš mail či zatelefonovat.

 

Ve spolupráci s výukovým centrem Voříšek v Hostivaři budeme opět od září 2017 otevírat v Klubišti kurzy angličtiny pro děti od 2 do10 let podle metody Helen Doron Early English, která je založena na stejném principu, jako se děti učí svůj rodný jazyk. Jedná se o propracovaný systém výuky pro děti od 3 měsíců do 19 let, jednotlivé kurzy na sebe navazují.

Výuka probíhá ve středu odpoledne.

STÁLE VOLNÁ MÍSTA, navštivte ukázkovou hodinu ZDARMA 9.9.2015 od 17 hod. 

Plánujeme otevřít následující kurzy:

 

DIDI the DRAGON pro děti ze školky ve středu od 15:00 - 15:45

DIDI the DRAGON pokračovací kurz pro děti ze školky ve středu od 16:15 - 17:00

Oba kurzy budou s vyzvedáváním dětí ve školce. V 17 hod. si rodiče vyzvednou děti sami.

 

MORE FUN WITH FLUPE pro děti od 2-5 let ve středu od 17:00 do 17:45

 

Pro školní děti plánujeme otevřít kurz:

 

JUMP WITH JOEY pro děti od 6 - 9 let  ve středu od 14:00 - 14:45

Angličtina pro dospělé - Callanova metoda ve středu od 18:00 do 18:45

 

Je možnost také navštívit kurzy angličtiny přímo v centrále v Hostivaři, tam neprobíhají školkové kurzy DIDI the DRAGON.

 

4. a 5. září - DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v CENTRU Voříšek v Hostivaři

Přijďte si vyzkoušet, jak zábavná a hravá může být angličtina. Zveme Vás do našeho centra Voříšek v Hostivaři na ukázkové lekce angličtiny pro děti i dospělé ZDARMA. Pátek a sobota 4. a 5. září 2015.

 

Pátek 4. září 2015
14:30 BBS pro miminka od 3 měsíců
15:30 FUN with FLUPE pro děti 2-5 let
16:30 Jump with Joey pro děti 6-9 let

 

Sobota 5. září 2015
9:30 BBS pro miminka od 3 měsíců
10:30 FUN with FLUPE pro děti 2-5 let
11:30 Jump with Joey pro děti 6-9 let
12:30 Botty the Robot pro děti 9-11 let

13:30 Callanova metoda pro dospělé

Registrujte si svoji ukázkovou lekci právě teď! Více info na prahahostivar@helendoron.cz, 777 113 893.

Těšíme se na Vás ve Voříškovi, U Branek 674/9, Praha 10

 

Ukázková hodina ZDARMA ve Štěrboholech proběhne 9.9.2015 od 17 hod. Následně s Vámi rádi probereme Vaše individuální přání u šálku čaje či kávy. Na ukázkovou hodinu se prosím objednávejte mailem na klubiste@gmail.com či prahahostivar@helendoron.cz nebo na tel. 724 855 124 (Zuzana Filípková) či 777 113 893 (Klára Voříšková).

Novinkou bude možnost čerpání náhrad ve výukovém centru Voříšek sídlícím v Sokole Hostivař nedaleko našeho centra.

Více informací o kurzech:

 

 

Didi the Dragon (2 - 5 let)

Didi the Dragon je hravý, výtvarný a obrazový úvod do angličtiny. Děti se s Didim a jeho kamarády účastní pomyslných činností za použití příběhů, a řešením jednoduchých problémů si tak rozšiřují slovní zásobu. Opakování, vizuálně i sluchově, umožňuje dětem uložit slova a fráze do dlouhodobé paměti a dovoluje jim rozvinout jejich jazykové znalosti snadno a rychle. 

  • Kurz Didi the Dragon nabízí vysoce efektivní metodu učení se anglického jazyka prostřednictvím zábavných aktivit a vyprávěním příběhů v angličtině.
  • Děti si osvojují slovní zásobu přiřazováním si zvuků k obrázkům, což jim napomáhá rozpoznat podobné předměty mimo učebnu.
  • Didi a jeho přátelé používají během studia čistý, klidný a pozitivní přístup, který v dětech předškolního věku napomáhá budovat sebedůvěru.
  • Didi se učí anglicky a rozšiřuje si slovní zásobu společně s dětmi, a tím se mezi nimi vytváří silné pouto, které v nich probouzí chuť s ním ve studiu pokračovat.

 

CENA:

lekce stojí 120,-Kč/ lekce 45 min., celkem včetně knížky, DVD a CD 4900,-Kč za 35 hodin výuky za celý školní rok (lze platit ve dvou splátkách)

 

Fun with Flupe (2 - 5 let)

Fun with Flupe je nový kurz určený dětem ve věku 2 až 5
let, vhodný pro studenty - začátečníky nebo jako pokračující kurz po Baby's Best Start
(pro děti ve věku 3-22 měsíců).

Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým kamarádům - babičce Fix a chlupáčkovi Flupe - napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů.

Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby děti naučily slovní zásobu zhruba 660 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy větné skladby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní,které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení.

Fun with Flupe (2 - 5 let)

cena: 12 900,- za 40 hodin výuky včetně 4 učebnic, 4xCD a 1xDVD, tj. 240,-Kč/ lekce 45 min. (lze platit ve třech splátkách)

 

Jump with Joey (5/6 - 9 let)

Kurz JUMP WITH JOEY je zcela novým kurzem určeným pro děti - začátečníky ve věku 6 až 9 let nebo pro děti pokračující po MORE FUN WITH FLUPE již od 5 let.

 

Kurz je rozdělen do 12 epizod, které doprovází animované příběhy na DVD a obsahuje slovní zásobu okolo 900 slov. Hlavními hrdiny jsou nyní již sedmiletý chlapec PAUL, kterého naši studenti znají už ze sérií epizod FUN WITH FLUPE, a jeho nová kamarádka MILLIE. Společně začívají mnohá dobrodružství v pohádkové vesničce STORYVILLE.

Kurz JUMP WITH JOEY učí děti základy spellingu (hláskování), v každé epizodě představuje jedno písmeno anglické abecedy. Jednotlivé příběhy zpracovávají tradiční témata a učí děti vše potřebné k tomu, aby mohly úspěšně absolvovat zkoušku anglického jazyka CAMBRIDGE ENGLISH YLE STARTERS.

Revoluční novinkou, které tento kurz využívá, je technologie tzv. ROZŠÍŘENÉ REALITY. Za pomocí tabletů nebo smartphonů, do kterých je možno stáhnout si volně dostupnou aplikaci, pak před očima dětí doslova ožívají jednotlivé stránky v pracovních sešitech.

Kurz JUMP WITH JOEY tak přináší neopakovatelný zážitek z učení pro všechny děti!

-HDE-JWJ (2).jpg-6e6e277cecb1f84d76543220513e02de.jpg

cena: 12 900,- za 40 hodin výuky včetně 4 učebnic, 4xCD a 1xDVD, tj. 240,-Kč/ lekce 45 min. (lze platit ve třech splátkách)

 

Angličtina pro dospělé

V našem rodinném centru probíhá výuka angličtiny tzv. Callanovou metodou.

Callanova metoda

Callanova metoda zaručuje vynikající výsledky, nevyžaduje žádnou domácí přípravu, je jednoduchá, zajímavá a zábavná.

Callanova metoda nutí studenty hovořit celou hodinu - čtyřikrát až desetkrát více, jelikož jsou nuceni neustále odpovídat a reagovat na lektorovy otázky. Tímto způsobem brzy překonají počáteční rozpaky a získají jistotu při konverzaci.

Studentovi se jednoduše učí v cizím jazyce rovnou uvažovat a rychle tak reagovat na otázky bez zbytečného přemýšlení.

Součástí výuky je také čtení a psaní, to však přichází až v okamžiku, kdy student zvládl látku mluvenou formou. Stejně je tomu při učení se mateřskému jazyku: nejdříve posloucháme, následně mluvíme a pak teprve čteme.

Intenzivní výuka:

Neustálá konverzace již od první hodiny
Písemná záruka složení mezinárodních zkoušek
Naučí Vás anglicky nejen mluvit, ale hodně myslet
Možnost přistoupení do kurzů během celého roku
Vstupní test pro zjištění jazykové úrovně
Kvalitní výukové materiály

 

Přihlašovat se můžete telefonicky na tel.: 724 855 124 nebo e-mailem na klubiste@gmail.com.